26. září

26. září 2014 v 16:12 | krvesajka Anna |  Deník
Sotva jsem začala se svým deníkem, tak už jsem skončila. Ale ne, byla to jen taková pauza. Víte, pokud krvesaj žije mezi lidmi, tak si často osvojuje jeho zvyky či zlozvyky. Stmívá se už brzy, takže můžu bezpečně do ulic už kolem osmé hodiny večer, někdy i dříve. Slunce nás totiž zabije, ale pokud je hodně zataženo, tak můžu na chvíli ven, což mi vyhovuje, protože se ráda procházím v ulicích města. Jen ti lidé mě občas lezou na nervy. Kam pořád spěchají? Proč se nezastaví a nerozhlédnou se kolem sebe? Vždyť svět je plný krásy a nyní na podzim je tak nádherně barevný, ale lidé jsou jako slepý. Vidí jen sami sebe a nikoho jiného.


No, já mám co říkat, ještě před třinácti lety jsem byla stejná. Přijde mi to jako dávno, měla jsem lidský život a žila normálně, ale pak se všechno změnilo a já se změnila. V poslední době hodně na toto období vzpomínám, projít si proměnou není žádná legrace. Nejde ani o tu bolest, ale nejhorší je ta žízeň a touha po krvi. Lidé se najednou stanou pouze chodícími tlukoucími srdci, která pumpují krev a tu touží nově přeměněný krvesaj všechnu vysát. Prostě hrůza. Já to zvládla ovládnout celkem brzy, asi po dvou měsících, ale jsou i tací, kteří s neukojitelnou žízní bojují i několik let, což si vůbec neumím představit.

Během září jsem si dopřála relaxaci, no, tak tomu říkám já, ale vlastně jde o způsob hibernace. Upíři nepotřebují spát, ale pokud během dne odpočívají, tak šetří energií a nemusejí se krmit tak často. Mě stačí se krmit dvakrát týdně a občas si ucucnout krve, co mám doma, ale to je spíše jen takový mls. Ale pokud se rozhodnou přečkat nějaké období mimo svět, tak se pořádně nakrmí a uloží se do hibernace. Hodně staří krvesajové mohou "usnout" i na celá staletí, ale mladý krvesaj jako jsem já, dokáže být mimo maximálně jen pár let a hrozí mu nebezpečí, že se taky nemusí už probrat nikdy, nebo ho během odpočinku může někdo zabít.
Já hibernaci dělám jen na pár týdnů, většinou pokud má být počasí hodně slunečně. To mě totiž deprimuje a tak jdu raději spát. No a to jsem udělala v září, proto jsem se delší dobu neozvala.

Ale nyní jsem odpočatá, včera večer jsem se vydala na lov a odchytla si jednoho chlapíka. Byl mírně podnapilý a chtěl se muckat, ale já neměla náladu na sex. A tak jsem se na něm jen nakrmila, chutnal velmi lahodně. Chudák, byl hodně zmatený, ani jsem ho nemusela ovlivňovat a potácel se domů.
Zbytek noci jsem se procházela po Klatovech a kontrolovala své teritorium. Je to hrozný zvyk, ale potřebuji se ujistit, že tu nikdo jiný kromě mě není. Ještě jsem se nad ránem stavila na návštěvě u Ferdinanda na hřbitově. Zrovna si pochutnával na "dobře uleželé" mrtvole, a tak jsem ho moc dlouho nezdržovala. :-)

Během dneška jsem si zapnula počítač, proto taky právě píšu do svého internetového deníčku. Prohlídla si emaily, nebo spíše reklamy a na Facebooku odpověděla Diegovi na zprávu. Večer plánuji někam zajít a jen tak si pohrát s lidmi.
krvesajka Anna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama