28. října

29. října 2014 v 9:44 | krvesajka Anna |  Deník
Delší dobu jsem nic nenapsala, ale vlastně nebylo ani co psát. Tady se toho moc neděje. Jen pořád nechápu, kde se tady vzal ten vlkodlak o úplňku. Pokud vím, tak vlkodlaci ve městech v dnešní době už nejsou, drží se spíše ve volné přírodě. Někde v horách by mi vůbec nepřekvapilo, kdybych na něj narazila, ale v Klatovech? To je vážně záhada. Ani Ferdinand netuší důvod, co ho sem mohlo přilákat, a to je ghoul starý přes sto let. No nic, já to raději nebudu rozpitvávat. Vlkodlak je mrtvý, já se pořádně napila jeho krve a hotovo!


Po té vydatné večeři jsem celý týden nevyrazila na lov čerstvé krve a pořád jsem se cítila silná, což je zvláštní. Krvesajové sice mají správně pít hodně a často, jen staří se nemusí krmit tak často. Já ovšem podvádím, jak mě to naučil můj stvořitel Alexandr. Prostě piju jen dvakrát nebo třikrát do týdne, navíc si od lidí jen cucnu, trochu krve mám ještě doma v lednici, ale jinak nic. Vím, že je to málo, proto musím během dne odpočívat a šetřit síly, ale stačí to. Naučila jsem se nepít příliš, ale na druhou stranu, kdyby mě přepadl jiný krvesaj, tak bych měla dost velké problémy. Ale tady v okolí Šumavy vůbec nejsou, nejbližší jsou v Plzni, kde jich je docela dost. Tam ovšem nejezdím. Alexandr mi řekl, abych se držela v Klatovech, tak jsem tady a mám celé město pro sebe. Je tu klid a pohoda, ale občas mi chybí nějaké vzrušení. Teď, po tom vlkodlakovi, už ani ne. :-)

V pátek je Halloween, což by se mohlo zdát jako ideální svátek pro všechny krvesaje, ale ono prd. Z nějakého důvodu mají být všechny nadpřirozené bytosti zalezlé a nevystrkovat nos. V anglicky mluvících zemí se děti strojí za příšery a vydávají se koledovat, jenže tady se to nechytlo. Děti mají maximálně školní besídky a lidé si trochu nazdobí okna, zapálí svíčku na balkoně nebo vydlabou dýni. Hotovo, šmitec!

Tyhle zamračené dny mám ráda, nemusím se bát slunce a klidně můžu na chvíli vyrazit ven do ulic. V pátek po setmění doma sedět nebudu, nikdy jsem nebyla zalezlá. Ráda se procházím po městě a kochám se výzdobou. Hřbitov bude navíc krásně osvícen svíčkami, tak určitě navštívím Ferdinanda, který bydlí pod ním. Ten možná bude trochu žbrblat, protože kolem hřbitova je nyní, před Dušičkami, hrozný frmol a on má raději klid. No, co nadělá. Asi mu přinesu nějaký kousek masa od řezníka, protře i ghoul si občas dá čerstvé masíčko, jen to nepřehání. To shnilé, pěkně uleželé je pro něho prostě mnohem chutnější.

Raději už budu končit a v pátek se určitě ještě ozvu. Mějte se. Pokud to tedy vůbec někdo čte. :-) Ale já to neřeším, baví mě se tu takhle svěřovat a vypisovat se.
krvesajka Anna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama