29. září

1. října 2014 v 21:19 | krvesajka Anna |  Deník
Víte, co se mi stalo v pondělí ráno? Normálně jsem zůstala trčet u Ferdinanda pod hřbitovem. V noci jsem se za ním stavila a chvíli jsme si povídali o Alexandrovi. Dozvěděla jsem se, jak se vlastně poznali. Tohle jsem vůbec nevěděla, protože ani Alexandr toho o své minulosti moc nenamluvil a Ferdinand je ghoul, takže není příliš inteligentní. Je prostě velmi jednoduchý a většinou říká jen: "Masíčko... skvělá bašta. " nebo "Uleželý masíčko, větší bašta."


Ale tentokrát se rozpovídal o tom, že ho Alexandr zachránil, ještě když byl malý. Krvesajové se tehdy rozhodli vyhladit jejich hnízdo a pozabíjeli celou jeho početnou rodinu, ale pak se tam objevil Alexandr a odnesl ho odtamtud. Vzal ho do bezpečí, nikdy mu neřekl důvod a Ferdinand se na to ani neptal.

A tak jsem se zdržela pod hřbitovem, jenomže když jsem chtěla jít domů, přismahla jsem si boty. Už byl den, to jsem samozřejmě cítila, jen jsem nečekala, že již od rána bude svítit slunce. A celý den byl slunečný den, takže jsem tam trčela a nemohla nic dělat. Ferdinandovi naprosto věřím a tak jsem během dne odpočívala.

Večer jsem hrozně smrděla zatuchlinou a rozkladem, vážně lahůdka. A k tomu jsem dostala hlad. Zamířila jsem k vlakovému nádraží a našla si tam jednoho bezdomovce. Nebyl zase tak moc starý a smrděl ještě víc než já, ale to mi bylo jedno. Byl dost opilí, takže si ničeho ani nevšiml. Zabořila jsem špičáky do jeho krku a ochutnala jeho krev. Nechutnal špatně, jen měl v krvi dost alkoholu, ale to mi nevadí. Dopřála jsem si od něho několik hltů krve a nechala ho ležet v křoví. Ráno se probudí a bude ho hodně bolet hlava.
Pak jsem zamířila domů, kde jsem se pořádně vydrhla ve sprše a v noci zůstala doma. Když musím během dne zůstat někde jinde, tak jsem vždy trochu nervózní. Je to takový instinkt, že se krvesajové mají během skrývat.

Vím, že je to krátké, ale brzy zase něco napíšu...
krvesajka Anna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama