30. prosince – Silvestrovské nebezpečí

30. prosince 2014 v 22:58 | krvesajka Anna |  Deník
Nevíte, proč jsem si sebou do hor brala mobila? Sice je tu horší signál, ale od včerejška si píšu s Diegem o blbostech. Oni s Karlosem odjíždějí z Brna někam na nějakou chatu, kde bude alespoň trochu klid. Jenže kolem šesté mi napsal, abych si laskavě přečetla krvesajské zprávy. Ano, krvesajové mají své internetové zpravodajství, pokud víte, kde hledat. :-)
Přes mobil jsem jukla na internet a nestačila se divit. V Plzni se chystají nepokoje, dokonce už dnes nějací krvesajové zaútočili na lidi. No, to bude zase Silvestr. Možná se ptáte, co se to děje? Jde o to, že Silvestr není pro krvesaje příliš velký svátek, ale spíše hrozba. Lidé se opíjejí a válejí se po ulicích, a tam kde je více krvesajů pohromadě (jako ve větších městech), je to stejné, jako by se kuře dobrovolně upeklo k obědu...V Plzni budou mít zábavu, nějací idioti totiž naplánovali nepokoje a ještě se domlouvají na Facebooku. Prostě trapárna. No, to bude na Silvestra nebo na Nový rok několik poprav jako odstrašující příklad, zbytek výtržníků budou prostě někde v ústraní zabití. Stejně jde hlavně o mladé jedince, kteří ještě nemají rozum.

Já budu u Sergije v jeskyni, kde bude snad pokoj od rachejtlí. Jen trochu myslím na Ferdinanda, snad se mu nic nestane. Jako ghoul tyhle oslavy nemá rád, bojí se kraválu, a tak každý rok raději zaleze někam pod zem, do kanálů, aby byl v bezpečí a měl klid.

Lidé budou zítra ve velkém nebezpečí, protože existuje spousta z nás, kteří neodolají a vezmou si nabízené občerstvení. Proto musí krvesajská stráž chránit (nejen) Plzeň i její obyvatele, aby nedošlo k velkému počtu vražd a tím by se přitáhla pozornost médií a krvesajové by mohli náhle začít existovat. Jistě, nikdo by takovým fámám nevěřil, ale přesto by se našlo zástupy magorů, kteří by vytáhli na lov nemrtvých. A to by bylo dosti nemilé.

Proto bude po celé republice (vlastně i světě) pohotovost a krvesajští páni musí chránit své území. Mladší upíři, kteří se nedokážou ještě tolik ovládat, mají zákaz vycházení. Ven mohou jen nakrmení a ovladatelní jedinci. Stejně tam půjde i o život. Kdyby krvesaje zasáhla špatně mířená rachejtle, tak by se mohl vznítit a zemřít. Věřte mi, uhořet není zrovna příjemná smrt. Hlavně po tom zbyde na chodníku odporný nepořádek. Br!

Takže zítra se musí každý krvesaj obrnit trpělivostí a nechat ty namol ožralé lidi dusící se vlastními zvratky na pokoji. :-)

Mějte se krásně.
Zítra ještě možná napíšu, jak vypadá situace v Plzni, ale věřím, že to tak strašné nebude. Jinak si užijte krásného Silvestra.
krvesajka Anna

P. S. Málem bych zapomněla napsat, že tu sněhu přibývá a hlavně je tu hrozná kosa. Mě ovšem zima nevadí, jen lidi na mě v hotelu koukali trochu divně, když jsem se tam objevila v tenké bundě. A tak jsem si tady koupila pořádně teplý kabát. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama