31. prosince - Silvestr

2. ledna 2015 v 23:53 | krvesajka Anna |  Deník
31. prosince
Silvestr jsem strávila v jeskyni se Sergijem, vážně je to milý tvor. Dobře se s ním povídá, anebo také mlčí. Dobrý přítel, ale nemá rád hluk, takže na Silvestra si zalehl hluboko do jeskyně a snažil se ignorovat petardy na nebi. Lidi jsou vážně blázni.


Když už mluvím o bláznech, tak vám musím povyprávět o nepokojích v Plzni. Aktuality jsem si četla na internetu v mobilu a docela mě to pobavilo.
O tom, že krvesajové Silvestr nemají rádi a proč jsem psala minule. V Plzni se chystaly nepokoje, nějací mladí krvesajové se chtěli vybouřit a zabíjet lidi, to se ovšem nelíbí místním vládcům, a tak vyslali do ulic krvesajskou stráž, aby případné prohřešky okamžitě potrestali a hlavně zabránili krveprolití. No, nakonec to dopadlo trochu jinak. Vůdce "povstalců" totiž zaútočil na chlapa, který zrovna odpalovat rachejtli, ten se lekl a krvesaj to dostal do hlavy. Ta mu začala hořet, a protože měl delší vlasy, tak se na něm vznítilo i oblečení. Než stráž stačila zasáhnout, tak uhořel a zbyl po něm na trávníku odporný svinčík. Člověk trochu nechápal, co se to stalo, a protože byl mírně podnapilý, tak ho stráž ovlivnila a poslala domů. A tím také celé nepokoje skončili, jelikož tu nepěknou smrt viděli ti mladí "nepokojní" krvesajové a rychle se rozešli pryč. Takže po osmé už byl v Plzni klid.
Vím, že bych se tomu neměla smát, ale přišlo mi to vtipné. :-)

Také v Českých Budějovicích došlo k výtržnostem a tamější krvesajská stráž měla co dělat, aby několik mladých krvesajů rozehnala, jednoho z nich dokonce i zabili, protože si dovolil urazit kapitána stráže. To byl taky nápad. :-)
Při tom jsem si vzpomněla na Silvestr, kdy jsem ho poprvé zažila jako Krvesaj. Já prodělala proměnu na Valentýna, takže mi byl skoro rok, proto jsem se už vcelku ovládala, ale stejně měl můj stvořitel se mnou práci, málem jsem zabila jednoho mladíka. Naštěstí mě včas zastavil a uklidil do bezpečí.

V dalších městech byl mezi bytostmi klid, jen ještě ve Zlíně dělali problémy pro změnu Inkubové, ale vše bylo nakonec potlačeno a ututláno před lidmi.

2. ledna 2015
S malým zpožděním jsem se vrátila před chvíli zpět do Klatov. Původně jsem chtěla odjet ze Šumavy hned po Silvestru, jenže jsem podcenila počasí. Nečekala jsem, že bude svítit slunce a spálila jsem se. Naprosto začátečnická chyba, bylo pod mrakem, jenže najednou se skrz mraky prodralo slunce a já se nestačila schovat. Naštěstí mě uslyšel Sergij a odnesl mě zabalenou v kožešině do své jeskyně. Jeden den mi trvalo, než jsem se zahojila, protože jsem odmítla jeho krev. Týden jsem u něho bydlela, a ještě bych z něho měla pít, to mi nepřijde správné.

Tady jsem si u nádraží našla jednoho bezdomovce a trochu se z něho napila, byl cítit močí, ale krev měl kupodivu chutnou. Dnes už nikam nepůjdu, ale zítra vyrazím na obhlídku města. Nikdy jsem nebyla pryč tak dlouho, takže se cítím trochu divně.
krvesajka Anna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama