16. března – Sukuba v Klatovech

17. března 2015 v 0:41 | krvesajka Anna |  Deník
Vím, že je tady nějak mrtvo... No, a já mám teď jednu mrtvolu schovanou pod hřbitovem u Ferdinanda. Také jsem zjistila zajímavý fakt - ghoulové nejí maso sukuby. A to jsem si myslela, že zdlábnou úplně všechno. Ale raději začnu od začátku, aby to dávalo smysl.

Celý dnešek jsem měla hrozně divný pocit. Nedokázala jsem ho vysvětlit, jenže svítilo slunce, takže jsem nemohla do ulic. Chodila jsem po bytu a soustředila své krvesajské smysly, abych slyšela, co se děje v okolí. To mi moc nepomohlo, a tak jsem použila svůj "cit". Krvesajové dokážou vycítit nebezpečí, třeba pokud jim nějaký jiný krvesaj naruší teritorium. Už jsem to chtěla vzdát, když jsem ho vycítila. Nějaký démon byl v mém městě! Nedokázala jsem se pořádně soustředit a užírala jsem se bezmocí, že nemůžu vyběhnout ven a najít ho.


Po setmění jsem vyrazila směr náměstí, tam byl pach hodně silný. Nějakou dobu se tady zdržoval. A pak mi došlo, jaký démon to je. Ve vzduchu byl totiž silně cítit sexuální nadřazenost. S něčím takovým jsem se už setkala. Sukuba! Tak to mi ještě scházelo. Ty se totiž obvykle zdržují jen ve větších městech, protože své oběti zabíjejí - krmí se na životní síle lidí, až je úplně vycucnou. A to je hodně velký problém. Nepotřebuju mít v Klatovech nějaké záhadné vraždy. Věděla jsem, že ji musím najít, a to rychle.
Během chvilky jsem jí našla, protože se právě krmila. Byla blízko. Z náměstí jsem proběhla okolo Bílé věže, skrz hradby parkem, a pak k travnatému plácku za Beránkem. A tam byla, držela v šeru mladíka a vysávala z něho životní sílu. Musela jsem jednat rychle, tak jsem jí popadla a odhodila stranou. Obětí byl mladík, sotva osmnáctiletý. Ztratil vědomí, ale ještě jsem z něho cítila dostatek života. Alespoň že oběti nestárnou o ukradený (vycucnutý) život, takhle bude jen vyčerpaný a pár dní prospí, ale dostane se z toho.
Podívala jsem se výhružně na sukubu a zavrčela jsem. Ona se mezitím už sesbírala ze země a uhladila si krátkou sukni a bundičku. Měla dlouhé blond vlasy, ale nyní mírně zacuchané a o trochu větší prsa než já. (Rozhodně jí je ale nezávidím.)
"Zdravím, Anno. Jak se máš?" řekla sukuba přátelsky a popošla o krok blíže.
"Docela dobře, Petro. Ale co tady děláš?" poznamenala jsem a zůstala ve střehu. Vzpomněla jsem si, že ji znám, těsně po mé přeměně jsem na ní narazila v Brně a pořádně jsme si zařádily. To víte, tehdy jsem byla krvesajem jen krátce, takže jsem se nechávala ovládat pudy lovce.
"Chtěla jsem se nakrmit, ale ty jsi mě přerušila. Co se děje, Anno? Dřív jsi tak úzkoprsá nebyla, snad ti nezačalo záležet na lidech?" divila se.
Pousmála jsem se. "Jsou jen jídlo, nic víc, zvěř chovaná pro potravu. A co se stalo? Dospívám, tedy v krvesajském věku. Tohle je mé teritorium a ty jsi ho narušila," řekla jsem a postavila se do bojového postoje.
"Aha, promiň, netušila jsem, že Klatovy mají svého lovce. Ale rozhodně nejsem jediný démon ve městě, jeden je u hřbitova..."
"Jo, to je ghoul Ferdinand, ale ten se živí jen mrtvým masem. Tohle je malé město a já nedovolím, aby mi tady někdo zabíjel lidi! Budí to pozornost a o tu nestojím!" křikla jsem na ní.
"Klid, Anno. Zrovna jsem dorazila a měla hlad. Nechtěla jsem lovit ve tvém lovišti," snažila se mi uklidnit, ale bylo to zbytečné. Probudil se ve mně lovec a ten si narušení území se bere osobně. Výhružně se mi povysunuly špičáky a Petra začala pomalu couvat, ale já udeřila rychle. Než se nadála, tak jsem skočila a přirazila jí k zemi do trávy. Na nic jsem nečekala a zakousla se jí do hrdla. Bránila se, ale bylo to marné. Ochutnala jsem sukubí krev a nemohla přestat sát. Byla tak chutná a plná života. Drtila jsem jí pusu, jak jsem jí rukou bránila ve výkřiku, takže jen chrčela. Ale já pila dál a dál. Pak už se jen naposledy vzepjala a zůstala bezvládně ležet.
Tohle se mi už dvakrát stalo, jednou s vlkodlakem a podruhé s lidským lovcem. Prostě se přestanu ovládat a chci hltat krev své oběti.
"Výborně! Sukuba je mrtvá, ale co s jejím tělem?" procedila jsem mezi zuby, z kterých kapala její krev a stékala mi po bradě na bundu.
Trochu jsem si utřela tvář. Naštěstí je hřbitov hodně blízko, tak jsem jí popadla a táhla ji k Ferdinandovi do jeho skrýše. Šlo to snadno, sukuba byla drobné postavy a já se zrovna nakrmila, takže jsem ji za chvilku odnesla. Ferdinand se tvářil trochu překvapeně a bohužel mi oznámil, že ghoulové nejí sukubí maso. Jiné démony občas ochutnají, ale sukuby jim nedělají dobře na žaludek. Přesto mi dovolil si tam tělo prozatím nechat. Jen musím ještě domyslet, co s ním dál. Pohřbít, či spálit?

Sukuby původně bývali lidmi, pak upsali duši démonovi a ti z nich udělali sexuální démony. To samé platí i pro inkuby, což jsou mužští verze sukub. Nedokáží měnit podoby, jen jsou velmi přitažlivý a mají nějaké kouzlo, že dokážou všechny uchvátit.

Zajímavé ovšem je to, že Petra měla v kabelce přes čtyřicet tisíc. No co, nyní už ty prachy nepotřebuje, tak jsem si je vzala. Ale stejně by mě zajímalo, co měla v plánu. To se už však nedozvím.
Před chvílí jsem došla domů a pořádně se osprchovala od krve. Dnešek byl vážně trochu náročný, navíc jsem dostala chuť na sex. Pít sukubí krev byl vážně blbý nápad, ale prostě jsem nedokázala odolat.

Co přinese zítřek? A proč sem přijela?
krvesajka Anna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama