Cena krve

17. dubna 2016 v 16:14 | krvesajka Anna |  Inkoustové kaňky
Krev je nejdůležitější tekutina pro každého krvesaje. Krev, to je životodárný nápoj, který dodává sílu a vitalitu pro život. Stačí si jen vybrat chutné sousto. Ano, lidé jsou chodící svačinky, které tu jsou pro krvesaje, aby se občerstvil. Čím mladší ročník, tím chutnější a silnější je krev. Pro někoho to může znít děsivě, ale nejchutnější a nejlahodnější krev mají novorozenci. Lepší pochoutku jsem nikdy nepila. Ale je samozřejmě velmi vzácná, protože nejde ve velkém vycucávat děti, aniž by si toho někdo nevšiml.

Krvesajové nemají pro potravu zabíjet, na to jsou ustanovení od našich vládců, ale někdy se najdou jedinci, který to nedodržují, a ti pak jsou potrestáni obvykle smrtí. Většina z nás však člověku pouze ovlivní mysl a jen si od něj ucucne pár loků krve, aby ho neohrozil a nechá ho jít. Člověk má pak pocit malátnosti, jako by měl chřipku, ale za den či dva je zase v pohodě. Krvesajové se prostě museli během věků přizpůsobit okolí i době, takže jednoduše zcivilizovali a málokdo je rozezná od lidí.


Samozřejmě se najdou výjimky, kteří se odmítají posunout v čase a stále chodí oblečení jako z dob renesance či gotiky. Ale ani to svým způsobem nevadí, protože svět je dnes otevřený všemožným experimentům a subkulturám, dokonce se najdou tací, kteří upíry doslova zbožňují. :-) Takže tito nepřizpůsobivý jedinci jsou ve svých extravagantních modelech prostě IN. Často se stane, že si vytvoří své společenství, kde je krvesaj "vůdce" a má své lidské poddtané, kteří jsou pro něho ochotni udělat cokoliv. Takový krvesajové mají neomezený přístup k lidské krvi, ale nemají potřebu zabíjet (tedy pokud je nikdo nenaštve), protože jim lidé krev dávají dobrovolně, jen se musí mezi "dárcovstvím" počkat pár dní. Že to zavání sektářstvím? Jo, svět se umí také pořádné zbláznit.

Něco jiného jsou krvesajové "novorozenci", kteří se sotva přeměnili a tedy svou žízeň vůbec neovládají. Ty je potřeba hlídat, aby nikoho nezabili, ale někdy k nehodám dochází. To se pak musí zahladit stopy, naštěstí jsou oběťmi nejčastěji bezdomovci, kteří nikomu nechybí a mohou prostě zmizet. I když jejich krev nechutná nijak extra, je cítit po alkoholu a ten jejich odér je až k nesnesení. Klidně bych ten puch přirovnala k smradu okolo ghoulů, ale ti alespoň mají důvod páchnout, protože požírají hnijící maso. Ale přiznám se, že i já někdy vezmu za vděk týpkem z ulice, když nic lepšího neseženu.

Cena krve je pro krvesaje velká, potřebují ji k životu, ale pokud odpočívají, tak nemusejí lovit denně, klidně postačí se pořádně napít třikrát týdně. Se stářím krvesajů se tento interval zvětšuje, a tak hodně staří jedinci mohou pít jednou za měsíc, aniž by začali slábnout. Ale zvířecí krev nikomu nestačí, to jsou jen filmové fámy. Ať si drahý Edward trhne nohou, ale já chci chutnou lidskou krev. :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nebulis Nebulis | Web | 23. dubna 2016 v 0:28 | Reagovat

To se ti tedy téma krásně hodilo do krámku! :)
Krev je důležitá, o tom není sporu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama