14. května – knižní veletrh v Praze

15. května 2016 v 7:05 | krvesajka Anna |  Deník
Anna mě zaúkolovala, že Deník krvesaje potřebuje trochu propagovat, tak jsem vytvořila nějaké záložky a svou blogovou brož. Vzala jsem si do Prahy na Svěk knihy, ale krvesajka Anna se tam vypravila také. Jak by asi lidé zareagovali, kdyby zjistili, že mají mezi sebou upíra?
(poznámka autorky)


Řekla jsem si, že potřebuji výlet, a tak jsem ráno nasedla do vlaku a dojela do Prahy, kde se zrovna koná Svět knihy. Sice původně hlásili, že má být zataženo, chladno a pršet, tak bylo hezky slunečno a teplo. Zní to od krvesaje divně? Ale no tak, víte moc dobře, že mě už slunce nic neudělá. Nadále již nejsem tak docela krvesaj, takže si můžu užívat sluníčka i lidského jídla. Ani nevíte, jak už mi chybělo dát si kafé nebo třeba špagety se sírem. :-)


V metru bylo narváno a všichni se tlačili na každého, ale jela jsem jen tři stanice, takže se to zvládnout dalo. Navíc jsem se nakrmila krví už včera, abych neměla hlad. To jsem ovšem ještě netušila, jaké to bude na veletrhu. Lidé se dočista zbláznili a museli se mačkat na sebe, oni se v tlačenicích snad vyžívají. To je vážně hrůza a děs.
Zvládala jsem to dobře, jenže pak jsem musela na chvíli ven. Uvnitř jsem se horko těžko ovládala, slyšela jsem tlukot tolika srdcí a v tělech lidí proudily litry krve. Zatoužila jsem po každé kapičce a venku si vyhlédla jednoho chlapce, byl docela hezký. Trochu jsem si pohrála s jeho myslí a napila se chutné krve. Byla tak plná života a síly, mňam! Dva tři loky a posadila jsem ho na lavičku, byl trochu zmatený, ale ranky po zubech se téměř zacelily a ani moc nebyl zesláblý. Mladí lidé to zvládají lépe, protože jsou silní, ale také velmi chutní. :-)

Pak jsem se vrátila dovnitř, ale lidé byli všude, tedy skoro jen lidé. Svým výborným čichem jsem odhalila jednoho vlkodlaka, který se tam také procházel. Byl to zřejmě velký kmihomol, protože se zastavoval u každého stánku a koupil si hodně knih. Čtenář - vlkodlak, no proč ne. Není úplněk, tak nehrozí, že by se přeměnil. A na mě vůbec nereagoval, tak jsem si ho nevšímal.
Když jsem si veletrh prošla, tak jsem se šla ještě projít po městě. Bylo slunečno a já si užila krásný den.
krvesajka Anna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama