léto 2016

22. srpna 2016 v 19:02 | krvesajka Anna |  Deník
Dlouho jsem nic nezapsala do svého deníku, ale důvodem bylo to, že se vlastně nic nedělo a já potřebovala klid. Stalo se toho tolik a mým osudem je osvobodit vládce krvesajů, čímž nejspíš způsobím zkázu lidstva. Zní to jako špatný vtip nebo ukázka z nějakého béčkového hororu. Bohužel pro mě, tohle je skutečnost a já s tím nic udělám.
Na podzim jsem málem zemřela, nyní jsem "smrtí políbená" díky tomu vidím duchy. Lidi by asi hodně překvapilo, kolik duchů se potuluje okolo nás a já je všechny vidím. Naštěstí mě nechávají na pokoji a spíše se mi vyhýbají, cítí, že sem něco nepřirozeného. Krvesajové jsou noční tvorové, které slunce oslabuje a může je zabít, ale mě už nic neudělá, protože jsem jakýsi super-krvesaj. A tak se mohu klidně pohybovat i během slunečného dne po městě.


Yettiemská krev, kterou mi poslal Sergij, mi už došla, ale jsem plně uzdravená a cítím se silná. Alexandr se mě sice vyptával, co jsem během doby, kdy jsem byla mimo, viděla, ale já mu to neřekla. Nedokážu mu říct, že jsem se vrátila do minulosti a viděla život i smrt Adelaidy, mé předkyně. Byla to královna Dragona, ale Alexandr ji znal ještě z doby, kdy byla člověk a zamiloval se do ní. Všechno, co o ní ví, je trochu jinak, protože byl zaslepený city a nevnímal její pravou povahu. Ta je pravděpodobně mrtvá, i když neustále mám podivný pocit, že to upálení nějak přežila. Viděla jsem její smrt, ale stejně mám pochybnosti, ani nevím proč. Říkejme tomu šestý smysl, ale něco mi říká, že se něco blíží a nám se to vůbec nebude líbit.

V létě jsem si chtěla udělat prázdniny, Alexandr někam odjel a Janek mě vzal na Šumavu, kde jsem pobyla několik týdnů u Sergije v jeskyni. Naštěstí tohle léto není jak horké, takže mu není takové horko. To víte, je to Yettiem, takže veliká, chlupatá postava opičího vzhledu, jen má velké drápy a v puse (nebo čumáku?) dost ostré zuby. Kdyby chtěl, klidně by mohlo někoho potrhat a sežrat, ale on není nebezpečný, tedy pokud se nemusí bránit. Jí sice maso, ale jen zvířecí, jinak je to však mírumilovný tvor, který má svého kocourka Macíka a spolu žijí v jeskyni. Je tu klid a tak jsem nemusela na nic myslet a odpočívat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ZdenekQ ZdenekQ | E-mail | 17. ledna 2017 v 18:55 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na denik-krvesaje.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

2 TomkoX TomkoX | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 11:25 | Reagovat

Velmi zajímavý blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama